Salim Sarıönder Pastırma Sucuk Kavurma | www.salimsarionder.com.tr
Firma Profili

SARIÖNDER firması Sarıhafızzade Ahmet Müçteba Efendi tarafından 1890 yılında pastırma, sucuk, kavurma ve kasaplık alanında faaliyet göstermek üzere Sivas’ta kurulmuştur.

Soyadı kanunu ile birlikte SARIÖNDER soyadını alan Sarıhafızzade Ahmet Müçteba Efendi’nin oğlu Bekir SARIÖNDER, işi babasından devralarak gelecek kuşaklara aktarmada saygın Cumhuriyet esnafı vizyonunu üstlenerek sürdürmüştür. Bekir SARIÖNDER bu alandaki bayrağı üniversite eğitimini bitiren oğlu Süleyman SARIÖNDER’ e 1950’ li yıllarda devretmiştir. Süleyman SARIÖNDER, Sivas eşrafının saygın ailelerinden olan Sarıhafızzadeler isminin, dürüst esnaflık anlayışını, saygınlığını, 21. yüzyıla taşımıştır. Sarıhafızzadeler’ den Süleyman SARIÖNDER, ata mesleğini oğlu Ahmet Salim SARIÖNDER aracılığıyla gelecek kuşaklara taşımanın kıvancını yaşamıştır.

Ahilik geleneğine ve ahlakına sıkı sıkıya bağlı kalan bu dört kuşak, 127 yıla varan süre içerisinde kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vererek ayakta kalmış; günümüzde ise dürüst işletmecilik anlayışını benimseyen Ahmet Salim SARIÖNDER tarafından bu gelenek sürdürülmektedir.

Günümüze ulaşan 127 yıllık kalite ve lezzetin,  gelecek kuşaklara aktarılması için gerekli çabalar gösterilmektedir. Bugün SALİM SARIÖNDER® tescilli markası olarak, fabrikasyon ürünler gibi tüketim toplumuna hitap eden kalitesiz ürün anlayışından uzak, damak zevkini ön planda tutarak özel imal edilen ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Bu yaklaşım SALİM SARIÖNDER® ürünlerinin özellikle tercih edilen, vazgeçilemeyen bir damak tadı olmasında en önemli unsurdur.

Bir asrı aşkın geçmişimiz ve saygınlığımız, markamızı ve ürünlerimizi gelecek kuşaklara taşımak için üzerimize büyük bir sorumluluk yüklemekte. Bu sorumluluğun bilinciyle size her zaman daha iyi ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunmayı kendimize bir görev addediyoruz.

Ürünlerimiz belirli bir kalite anlayışı ile özel olarak üretildiğinden market raflarındaki fabrikasyon ürünlerinin yanında satılmamaktadır. Ürünlerimiz www.salimsarionder.com.tr internet sitesinden, Sivas merkezindeki satış mağazamızdan ve sınırlı sayıdaki elit şarküterilerden temin edilebilir.

Saygılarımla,
Ahmet Salim SARIÖNDER

Salim SARIÖNDER Pastırma Sucuk Kavurma
Atatürk Caddesi Şemsi Sivasî Sokak Meydan Camii Karşısı No: 5 SİVAS
Fabrika
Organize Sanayi Bölgesi 18. Sokak No:22 SİVAS
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Powered by .NET